Imprezy OKOLICZNOŚCIOWE

Gwarantujemy rewelacyjną zabawę przez całą noc! Świetna muzyka, najlepszy klimat w mieście i prestiżowy wystrój – dzięki temu imprezy okolicznościowe w naszym klubie w Oświęcimiu zawsze się udają. Na Gości czeka duży parkiet taneczny i wygodne, ekskluzywne loże oraz bar wyposażony w alkohole świata, z których barmani przygotują dla Wasegzotyczne drinki.

Klub MENAGO 2.0 to odpowiednie miejsce na wieczór panieński lub kawalerski, a także gdy chcecie wyprawić wyjątkowe urodziny. Wnętrze jest wprost stworzone do udanej imprezy. Nowoczesny wystrój łączy w sobie elementy minimalistyczne z odrobiną stylu glamour oraz oświetleniem perfekcyjnie komponującym się z muzycznym klimatem. Neonowe, kolorowe dekoracje świetlne wraz z podświetlanym barem oraz dużym ekranem z czterech monitorów sprawiają, że clubbing w tym miejscu zyskuje nowy wymiar. Organizacja wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego, czy też urodzin w MENAGO 2.0 to propozycja, której trudno się oprzeć – zwłaszcza, gdy zapoznacie się z naszą ofertą.

Mamy gotowe pakiety przygotowane na wieczór kawalerski i panieński oraz na urodziny. To propozycje zaplanowane z troską o to, aby niczego Wam nie zabrakło podczas imprezy. Gwarantujemy przekąski, lożę oraz voucher na wykorzystanie w barze. Jesteśmy też otwarci na indywidualne pomysły oraz potrzeby. Zapewnimy przy tym dobrą muzykę, ponieważ u nas zawsze można liczyć na świetnych dj’ów. Organizujemy też cykle imprez i nie zamykamy się na

żadne motywy przewodnie, dlatego zachęcamy do kontaktu. Podczas rozmowy dowiesz się, jaki jest harmonogram imprez w MENAGO 2.0 i wybierzesz tę, która będzie najlepiej odpowiadała gustom muzycznym przyszłego Pana lub Panny Młodej albo solenizanta lub solenizantki.

Mamy odpowiednie zaplecze, aby przygotować niezapomniane imprezy okolicznościowe. Nasz klub ma już wyrobioną dobrą opinię w Oświęcimiu – nie raz bowiem w naszym lokalu imprezy trwały do białego rana. Chcecie zagwarantować swojej przyjaciółce lub najlepszemu kumplowi prawdziwą niespodziankę? Zorganizujcie u nas wieczór panieński lub kawalerski – chętnie też zaplanujemy urodziny. Zapraszamy z terenu całej Małopolski.

OFERTA Wieczór Panieński:

• Minimum 4 os.
  • 30 zł –od osoby do wykorzystania w barze.
  • Darmowy wstęp
  • starter: paluszki
  • Możliwość zamówienia cateringu – 35zł patera. ( do wyboru: deska serów, deska wędlin,

Więcej informacji 601 255 435

Oferta wieczór kawalerski:

• Minimum 4 os.
  • 30 zł –od osoby do wykorzystania w barze.
  • Darmowy wstęp

Więcej informacji 601 255 435

Oferta urodzinowa:

• Minimum 5 os.
  • Bols + soft GRATIS !!
  • Darmowy wstęp dla solenizanta/ki

Więcej informacji: 601 255 435

W piątki rezerwacja loży jest bezpłatna! W soboty kosztuje jedyne 20 zł!! W cenie są startery!!

Nie czekaj dzwoń 601 255 435

Generała Jarosława Dąbrowskiego 11a