Menago 2.0 to nowy rozdział ponad 24-letniej tradycji oświęcimskiego clubbingu. Szanujemy i dziękujemy za ten okres,  który dał nam dużo możliwości, zapału, spełnienia i motywacji, ale chcemy zawalczyć o nową jakość w tym samym miejscu. Postawiliśmy na nowy wygląd, nowe podejście, nowe promocje, imprezy, mamy nowe pomysły i chcemy realizować nową, ciągle rozkwitającą wizję klubu, który od 12/05/2018r. pisze nową historię.

Oto Menago 2.0 - Nowa jakość imprezy!

Jesteśmy otwarci na Was i Wasze sugestie.  Słuchamy zawsze tego, co macie nam do powiedzenia odnośnie naszej pracy. Dziękujemy za pochwały, ale bardzo cenimy konstruktywną krytykę. Jeśli masz ciekawe pomysły, czekamy na Twoją wizję. Chcemy, aby nowa jakość imprezy była dopasowana do Ciebie, do każdego z osobna, na ile to tylko możliwe - stwórzmy to miejsce razem!

W Menago 2.0 czekają na Was barmani , tworzący swoje cocktajle z pasją

i świetnym poczuciem smaku. Zatrudniamy najlepszych w swoim fachu, aby potrafili doradzić możliwości połączenia smaków. Zapraszamy do zapoznania się z naszą autorską kartą, jak i z indywidualnymi propozycjami naszych barmanów, które dopasowane są indywidualnie do preferencji każdego z gości.

Menago 2.0 to także drugi, nowy rozdział po stronie dźwięku. Sprowadziliśmy nowych dj-i, rozpoczęliśmy pożądane cykle imprez i nie zamykamy się na żaden temat przewodni. Monotonii i nudzie mówimy stanowcze nie, chcemy Was zainteresować i zagrać tak, aby każda impreza była zachętą do ponownych odwiedzin. Będziemy się starać, abyście za nami tęsknili po każdej zakonczonej wspólnej nocy!

TAK WYGLĄDA MENAGO 2.0

Generała Jarosława Dąbrowskiego 11a